Διαδικτυακά μαθήματα για την Παρασκευή 8/1/2021

Το πρόγραμμα της ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 8/1/2021 παραμένει ίδιο, όπως παρουσιάζεται παρακάτω, με μόνες μικρές ΑΛΛΑΓΕΣ στα τμήματα Α3 και Α4. Συγκεκριμένα: το Α3 , θα κάνει 1η ώρα με την κα ΜΠΡΟΥΖΑ και 5η ώρα με την κα ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ, το Α4 θα κάνει 2η ώρα με την κα ΜΠΡΟΥΖΑ και 6η ώρα με την κα ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 11/1/2021 – 15/1/2021 θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση μέσα στο Σαββατοκύριακο.

Πρόγραμμα διαδικτυακών μαθημάτων
PROGRAMMA 23NOE-27NOE

Από 7/11/2020 οι μαθητές παρακολουθούν εξ’ αποστάσεως μαθήματα σύμφωνα με το πρόγραμμα που αναρτάται στην ιστοσελίδα του σχολείου. Οι ανακοινώσεις επικαιροποιούνται καθημερινά οπότε είναι σκόπιμο να επισκέπτεστε την ιστοσελίδα για έγκαιρη ενημέρωση. Οι απουσίες κάθε διδακτικής ώρας καταγράφονται από τους διδάσκοντες.

Για να γίνει σωστά η ταυτοποίηση του μαθητή και να καταχωρηθεί η παρουσία του πρέπει να κάνει είσοδο με το ονοματεπώνυμό του και το e-mail του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου (π.χ. a123456@sch.gr) και όχι με κάποιο άλλο e-mail (π.χ.gmail , yahoo κλπ)

Την κα ΖΙΩΓΑ αναπληρώνει από 13 Νοεμβρίου η κα ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ. Οι μαθητές  εισέρχονται στην τάξη της κας Θανοπούλου .

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://4gym-laris.lar.sch.gr/?p=3931