↑ Επιστροφή σε ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ

Εκτύπωσέ το Σελίδα

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Σχολικό έτος 2021-2022

Ανοίγοντας τον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε κατάσταση των εκπαιδευτικών με τα link σύνδεσης στις διαδικτυακές αίθουσες.

Link-εκπαιδευτικών-για-Webex

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Καούνας Κων/νος ΠΕ04.01 Φυσικός

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Βελούλα Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας

Τσιάτσιου Θεοδώρα ΠΕ08 Καλών Τεχνών

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  1. Πανάγου Δέσποινα ΠΕ01 Θεολόγος
  2. Πούλιου Μαρία ΠΕ01 Θεολόγος
  3. Αμανατίδου Παρασκευή ΠΕ02 Φιλόλογος
  4. Ζιώγα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  5. Καραγιάννη Σοφία ΠΕ02 Φιλόλογος
  6. Μήλιου Στυλιανή ΠΕ02 Φιλόλογος
  7. Παπαποστόλου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  8. Παπαπούλιου Μαρία  ΠΕ02 Φιλόλογος
  9. Πέγκα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  10. Σαμουηλίδου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  11. Φαρδή Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  12. Χιωτέρη Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  13. Θώδου Ζωή ΠΕ03 Μαθηματικός
  14. Ματραπάζης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  15. Μπούρα Ζαχαρούλα ΠΕ03 Μαθηματικός
  16. Παπαϊωάννου Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  17. Κορδας Γεώργιος ΠΕ04.01 Φυσικός
  18. Λίμα Περσεφόνη ΠΕ04.02 Χημικός
  19. Μηλίγγας Νικόλαος ΠΕ04.02 Χημικός
  20. Γεροβασίλη Αγγελική ΠΕ04.04 Βιολόγος
  21. Τζέλη Παρασκευή ΠΕ04.05 Γεωλόγος
  22. Τζελοπούλου Φωτεινή  ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  23. Τσολάκη Ελένη ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  24. Καραΐσκου Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  25. Καρατζήκα Σπυριδούλα ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  26. Καφετσιούλη Ευαγγελία ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  27. Ζιάκος Κυριάκος ΠΕ07 Γερμανικής Φιλολογίας
  28. Τζουβίλης Ιωάννης ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  29. Τσιούρβας Δημήτριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  30. Γεροφώτης Κωνσταντίνος ΠΕ78 Κοινωνικών Επιστημών
  31. Καραμήτρου Παρασκευή ΠΕ78 Κοινωνικών Επιστημών
  32. Μπιώτη Ελένη ΠΕ79.01 Μουσικής Επιστήμης
  33. Κουζέλη Μαρία ΠΕ80 Οικιακής Οικονομίας
  34. Σουβλή Αθανασία ΠΕ81 Πολιτικών Μηχανικών-Αρχιτεκτόνων  (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  35. Ματθαίου Ιωάννα ΠΕ82 Μηχανολόγων
  36. Λιάκος Ηλίας ΠΕ86 Πληροφορικής
  37. Νασιάρα Ευθυμία ΠΕ86 Πληροφορικής

 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

      Κωστή-Ζερδελή Ευαγγελία

 

 

Σχολικό έτος 2020-21

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Ματραπάζης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Καούνας Κωνσταντίνος ΠΕ04.01 Φυσικός

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  1. Πανάγου Δέσποινα ΠΕ01 Θεολόγος
  2. Πούλιου Μαρία ΠΕ01 Θεολόγος
  3. Αμανατίδου Παρασκευή ΠΕ02 Φιλόλογος
  4. Γατσέλης Χρήστος ΠΕ02 Φιλόλογος
  5. Ζιώγα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  6. Καραγιάννη Σοφία ΠΕ02 Φιλόλογος
  7. Μήλιου Στυλιανή ΠΕ02 Φιλόλογος
  8. Νταφούλη Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  9. Παπαποστόλου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  10. Πέγκα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  11. Σαμουηλίδου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  12. Φαρδή Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  13. Χρυσακοπούλου Ευαγγελία ΠΕ02 Φιλόλογος
  14. Μπούρα Ζαχαρούλα ΠΕ03 Μαθηματικός
  15. Μπρούζα Ευτυχία ΠΕ03 Μαθηματικός
  16. Παπάντος Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  17. Γάτσιου Κωνσταντίνα ΠΕ04.02 Χημικός
  18. Μηλίγγας Νικόλαος ΠΕ04.02 Χημικός
  19. Τζέλη Παρασκευή ΠΕ04.05 Γεωλόγος
  20. Τσολάκη Ελένη ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  21. Σπανού Φωτεινή ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  22. Βελούλα Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  23. Κωνσταντινίδου Ελένη ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  24. Ζιάκος Κυριάκος ΠΕ07 Γερμανικής Φιλολογίας
  25. Τσιάτσιου Θεοδώρα ΠΕ08 Καλών Τεχνών
  26. Κουζέλη Μαρία ΠΕ80 Οικιακής Οικονομίας
  27. Τζουβίλης Ιωάννης ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  28. Τσιούρβας Δημήτριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  29. Καρπέτης Γρηγόριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  30. Κρίτσα Αριστέα ΠΕ78 Κοινωνικών Επιστημών
  31. Κουτσιούλη Αργυρούλα-Αθηνά ΠΕ79.01 Μουσικής
  32. Παπαρόσιου Ιουλία ΠΕ79.01 Μουσικής
  33. Παρασίδου Ελισάβετ ΠΕ79.01 Μουσικής
  34. Τερζούδη Θεοδώρα ΠΕ79.01 Μουσικής
  35. Τζιότζιου Άννα ΠΕ79.01 Μουσικής
  36. Σουβλή Αθανασία ΠΕ81 Πολιτικών Μηχανικών-Αρχιτεκτόνων  (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  37. Ψωφάκα Ασπασία ΠΕ81 Πολιτικών Μηχανικών-Αρχιτεκτόνων
  38. Νασιάρα Ευθυμία ΠΕ86 Πληροφορικής
  39. Παπαϊωάννου Άννα ΠΕ86 Πληροφορικής  (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  40. Χατζηγρίβας Αριστείδης ΠΕ86 Πληροφορικής  (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)

 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

      Κωστή-Ζερδελή Ευαγγελία

 

 

Σχολικό έτος 2019-20

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Χατζηαβραάμ Αγγελική ΠΕ02 Φιλόλογος

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Ματραπάζης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός

Παπαϊωάννου Άννα ΠΕ86 Πληροφορικής  (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  1. Κιάτος Ιωάννης ΠΕ01 Θεολόγος
  2. Πανάγου Δέσποινα ΠΕ01 Θεολόγος
  3. Ψύρρα Χρυσούλα ΠΕ01 Θεολόγος
  4. Αμανατίδου Παρασκευή ΠΕ02 Φιλόλογος
  5. Ζιώγα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  6. Καραγιάννη Σοφία ΠΕ02 Φιλόλογος
  7. Ματσιανούδη Ειρήνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  8. Μήλιου Στυλιανή ΠΕ02 Φιλόλογος
  9. Παπαποστόλου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  10. Πέγκα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  11. Σαμουηλίδου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  12. Φαρδή Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  13. Μπούρα Ζαχαρούλα ΠΕ03 Μαθηματικός
  14. Μπρούζα Ευτυχία ΠΕ03 Μαθηματικός
  15. Παπάντος Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  16. Χαλκιάς Ευθύμιος ΠΕ03 Μαθηματικός
  17. Καούνας Κων/νος ΠΕ04.01 Φυσικός
  18. Γάτσιου Κωνσταντίνα ΠΕ04.02 Χημικός
  19. Μηλίγγας Νικόλαος ΠΕ04.02 Χημικός
  20. Τζέλη Παρασκευή ΠΕ04.05 Γεωλόγος
  21. Δάρτζαλη Όλγα  ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  22. Τσολάκη Ελένη ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  23. Βελούλα Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  24. Κωνσταντινίδου Ελένη ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  25. Ζιάκος Κυριάκος ΠΕ07 Γερμανικής Φιλολογίας
  26. Τσιάτσιου Θεοδώρα ΠΕ08 Καλών Τεχνών
  27. Κουζέλη Μαρία ΠΕ80 Οικιακής Οικονομίας
  28. Τζουβίλης Ιωάννης ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  29. Τσιούρβας Δημήτριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  30. Καλύβα Ελευθερία ΠΕ79.01 Μουσικής Επιστήμης
  31. Σουβλή Αθανασία ΠΕ81 Πολιτικών Μηχανικών-Αρχιτεκτόνων  (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  32. Χατζέλας Σταύρος ΠΕ81 Πολιτικών Μηχανικών-Αρχιτεκτόνων
  33. Νασιάρα Ευθυμία ΠΕ86 Πληροφορικής

 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

      Κωστή-Ζερδελή Ευαγγελία


 

Σχολικό έτος 2018-19

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Χατζηαβραάμ Αγγελική ΠΕ02 Φιλόλογος

 

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Ματραπάζης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός

Παπαϊωάννου Άννα ΠΕ86 Πληροφορικής ΑΕΙ (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  1. Κιάτος Ιωάννης ΠΕ01 Θεολόγος
  2. Πανάγου Δέσποινα ΠΕ01 Θεολόγος
  3. Ψύρρα Χρυσούλα ΠΕ01 Θεολόγος
  4. Αμανατίδου Παρασκευή ΠΕ02 Φιλόλογος
  5. Γαλάνη Παρασκευή ΠΕ02 Φιλόλογος
  6. Καραγιάννη Σοφία ΠΕ02 Φιλόλογος
  7. Μήλιου Στυλιανή ΠΕ02 Φιλόλογος
  8. Παπαποστόλου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  9. Πέγκα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  10. Σαμουηλίδου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  11. Φαρδή Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  12. Μπούρα Ζαχαρούλα ΠΕ03 Μαθηματικός
  13. Μπρούζα Ευτυχία ΠΕ03 Μαθηματικός
  14. Παπάντος Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  15. Καναβούρα Ολυμπία ΠΕ04.01 Φυσικός
  16. Γάτσιου Κωνσταντίνα ΠΕ04.02 Χημικός
  17. Μηλίγγας Νικόλαος ΠΕ04.02 Χημικός
  18. Τζέλη Παρασκευή ΠΕ04.05 Γεωλόγος
  19. Δέλλα Ευτυχία ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  20. Τσολάκη Ελένη ΠΕ05 Γαλλικής Φιλολογίας
  21. Βελούλα Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  22. Κωνσταντινίδου Ελένη ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας
  23. Ζιάκος Κυριάκος ΠΕ07 Γερμανικής Φιλολογίας
  24. Τσιάτσιου Θεοδώρα ΠΕ08 Καλών Τεχνών
  25. Κουζέλη Μαρία ΠΕ80 Οικιακής Οικονομίας
  26. Τζουβίλης Ιωάννης ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  27. Τσιούρβας Δημήτριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  28. Δήμου Βαρβάρα ΠΕ78 Νομικών-Πολιτικών Επιστημών
  29. Καλύβα Ελευθερία ΠΕ79.01 Μουσικής Επιστήμης
  30. Κουβαρά Μαρία ΠΕ83 Ηλεκτρολόγος (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ86 Πληροφορικής)
  31. Σουβλή Αθανασία ΠΕ81 Πολιτικοί ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  32. Νασιάρα Ευθυμία ΠΕ86 Πληροφορικής ΑΕΙ

 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

      Κωστή-Ζερδελή Ευαγγελία

      Βαϊόπουλος Αθανάσιος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής

 

Σχολικό έτος 2017-18

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Χατζηαβραάμ Αγγελική ΠΕ02 Φιλόλογος

 

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Ματραπάζης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός

Παπαϊωάννου Άννα ΠΕ19 Πληροφορικής ΑΕΙ (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  1. Γκόλτσιου Αικατερίνη ΠΕ01 Θεολόγος
  2. Πανάγου Δέσποινα ΠΕ01 Θεολόγος
  3. Ψύρρα Χρυσούλα ΠΕ01 Θεολόγος
  4. Γκαραγκούνη Αργυρώ ΠΕ02 Φιλόλογος
  5. Καραγιάννη Σοφία ΠΕ02 Φιλόλογος
  6. Μήλιου Στυλιανή ΠΕ02 Φιλόλογος
  7. Παπαποστόλου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  8. Πέγκα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  9. Σαμουηλίδου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  10. Φαρδή Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  11. Μπούρα Ζαχαρούλα ΠΕ03 Μαθηματικός
  12. Παπάντος Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  13. Καραγιάννη Βασιλική ΠΕ04.01 Φυσικός
  14. Γάτσιου Κωνσταντίνα ΠΕ04.02 Χημικός
  15. Μηλίγγας Νικόλαος ΠΕ04.02 Χημικός
  16. Τζέλη Παρασκευή ΠΕ04.05 Γεωλόγος
  17. Σιούλα Ευγενία ΠΕ05 Γαλλικής
  18. Τσολάκη Ελένη ΠΕ05 Γαλλικής
  19. Βελούλα Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής
  20. Κωνσταντινίδου Ελένη ΠΕ06 Αγγλικής
  21. Ζιάκος Κυριάκος ΠΕ07 Γερμανικής
  22. Τσιάτσιου Θεοδώρα ΠΕ08 Καλών Τεχνών
  23. Κουζέλη Μαρία ΠΕ10 Οικιακής Οικονομίας
  24. Τζουβίλης Ιωάννης ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  25. Τσιούρβας Δημήτριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  26. Δήμου Βαρβάρα ΠΕ13 Νομικών-Πολιτικών Επιστημών
  27. Αγορογιάννη Βασιλική ΠΕ16.01 Μουσικής
  28. Κουτσιούλη Αργυρούλα – Αθηνά  ΠΕ16.01 Μουσικής
  29. Κόγια Αποστολία ΠΕ18.12 Φυτικής Παραγωγής
  30. Σουβλή Αθανασία ΠΕ17.05 Πολιτικοί ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  31. Χατζέλας Σταύρος ΠΕ17.05 Πολιτικοί ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ
  32. Νασιάρα Ευθυμία ΠΕ19 Πληροφορικής ΑΕΙ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

      Κωστή-Ζερδελή Ευαγγελία

 

 

 

Σχολικό έτος 2016-17

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Χατζηαβραάμ Αγγελική ΠΕ02 Φιλόλογος

 

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Ματραπάζης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός

Παπαϊωάννου Άννα ΠΕ19 Πληροφορικής ΑΕΙ (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

 

  1. Πανάγου Δέσποινα ΠΕ01 Θεολόγος
  2. Τσιχτής Ιωάννης ΠΕ01 Θεολόγος
  3. Καραγιάννη Σοφία ΠΕ02 Φιλόλογος
  4. Κόκκου Θεοδοσία ΠΕ02 Φιλόλογος
  5. Μήλιου Στυλιανή ΠΕ02 Φιλόλογος
  6. Παπαποστόλου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  7. Πέγκα Βασιλική ΠΕ02 Φιλόλογος
  8. Σαμουηλίδου Ελένη ΠΕ02 Φιλόλογος
  9. Φαρδή Αικατερίνη ΠΕ02 Φιλόλογος
  10. Μπούρα Ζαχαρούλα ΠΕ03 Μαθηματικός
  11. Παπάντος Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός
  12. Καραγιάννη Βασιλική ΠΕ04.01 Φυσικός
  13. Γάτσιου Κωνσταντίνα ΠΕ04.02 Χημικός
  14. Μηλίγγας Νικόλαος ΠΕ04.02 Χημικός
  15. Τζέλη Παρασκευή ΠΕ04.05 Γεωλόγος
  16. Δέλλα Ευτυχία ΠΕ05 Γαλλικής
  17. Τσολάκη Ελένη ΠΕ05 Γαλλικής
  18. Βελούλα Βασιλική ΠΕ06 Αγγλικής
  19. Κωνσταντινίδου Ελένη ΠΕ06 Αγγλικής
  20. Ζιάκος Κυριάκος ΠΕ07 Γερμανικής
  21. Τσιάτσιου Θεοδώρα ΠΕ08 Καλών Τεχνών
  22. Κουζέλη Μαρία ΠΕ10 Οικιακής Οικονομίας
  23. Τζουβίλης Ιωάννης ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  24. Τσιούρβας Δημήτριος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
  25. Δήμου Βαρβάρα ΠΕ13 Νομικών-Πολιτικών Επιστημών
  26. Τότσιου Βασιλική ΠΕ16.01 Μουσικής
  27. Αποστολίνα Σοφία ΠΕ17.06 Μηχανολόγος ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ
  28. Σουβλή Αθανασία ΠΕ17.05 Πολιτικοί ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ (Δεύτερη ειδικότητα ΠΕ03 Μαθηματικός)
  29. Νασιάρα Ευθυμία ΠΕ19 Πληροφορικής ΑΕΙ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

      Κωστή-Ζερδελή Ευαγγελία

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://4gym-laris.lar.sch.gr/?page_id=36