Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Βεργίνα

Για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή  των μαθητών/τριών της Α΄ Τάξης του σχολείου μας στη Βεργίνα-Νάουσα-Έδεσσα, η οποία έχει προγραμματισθεί να γίνει στις 10-04-2024, παρελήφθησαν οικονομικές προσφορές από τουριστικά γραφεία για τη μετακίνηση των μαθητών/τριών και των συνοδών-εκπαιδευτικών τους. Η επιτροπή που συγκροτήθηκε για την αξιολόγηση των κατατεθεισών προσφορών (Πράξη 21η /28-02-2024), αφού μελέτησε τις προσφορές, αποφάσισε να αναθέσει τη διενέργεια της προαναφερθείσας ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής  στο τουριστικό γραφείο Goutzourelas TRAVEL & TOURS (11, 91 ευρώ ανά μαθητή), επειδή παρέχει την πιο συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αναφέρει αναλυτικά όλες τις παρεχόμενες υπηρεσίες και πληροί όλες τις προϋποθέσεις που ετέθησαν από το σχολείο για την ασφαλή, με σύγχρονα λεωφορεία, μετακίνηση των συμμετεχόντων στην εκδρομή. Αποκλείστηκε το ταξιδιωτικό γραφείο ΚOKKINO NERO TRAVEL διότι αναφέρει διαφοροποιημένο προορισμό από αυτόν της πρόσκλησης. Ακολούθως, αναφέρονται οι οικονομικές προσφορές των ταξιδιωτικών πρακτορείων:

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

ΠΑΡΟΧΕΣ

SPORT TRAVEL

20 € (3 λεωφ. + ξεναγοί)

17 € (2 λεωφ. + ξεναγοί)

MANDELAS Tours

15,65 €  (3 λεωφ. χωρίς ξεναγούς)

Goutzourelas Travel & Tours

11.91 €  (2 λεωφορεία + ξεναγοί)

Baras Travel

13 € (2 λεωφορεία χωρίς ξεναγούς)

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://4gym-laris.lar.sch.gr/?p=6257